Baysan Fırça
Klavuz Bant
Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Özlediğiniz sosyal hayatınıza, daha iyi bir bilinçle ve enerjiyle dönebilirsiniz. Çevrenize yeni insanlar dahil ederek hem farklı bakış açıları elde edebilir hem de ortaya yeni fikirler çıkarabilirsiniz. Hayatınızda nelerin yer tutması gerektiğine dair bazı kararlar alabilirsiniz.
Boğa
İş hayatınızda dikkatleri çekebilirsiniz. Maddi beklentilerinizi destekleyecek çözüm önerileri karşılık bulabilir. Kalıpların dışına çıkmak, farklı alanlara yönelmek sizi sürprizlerle karşılaştırabilir.
İkizler
Yetenekleriniz olduğunu bilmek yeterli gelmeyebilir. Artık bunları kullanmanın, bununla ilgili platformlarda yer almanın önemini de fark ediyorsunuz. Kendinizi yetiştirip hayal ettiklerinizi gerçeğe dönüştürecek pratik, hızlı adımlar atabilirsiniz.
Yengeç
Maddi konularda şansınızın yaver gideceği bir gün olabilir. Hakkınız olanı almak, ek işlerin gündeme gelmesi gibi konularla önünüzü görmeniz kolaylaşacaktır. Psikolojik olarak omuzlarınızda yük olduğunu hissettiğiniz her şeyin çözümünü buluyorsunuz.
Aslan
İkili ilişkilerdeki sorunları çözmek kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir. Bunu getirdiği rahatlıkla kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Bu sayede ilgi görmek, adım atmak ve attığınız adımlara karşılık bulmak sizin için daha kolay olabilir.
Başak
Bazı alışkanlıkları değiştirmenin günlük yaşamnıza ve sağlığınıza olan etkilerini daha net görebilirsiniz. Bunu devam ettirmek için gereken motivasyonu yakalayabilirsiniz. Çalışma ortamınızı ve iş planınızı değiştirecek bazı gelişmeler sözkonusu olabilir.
Terazi
Bakış açınız, enerjiniz yenileniyor. Sosyal ve duygusal açıdan özgüveninizin yükselmesi hayatınıza yeni kapılar açabilir. Yeni hobiler edinebilir, bu sayede de yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Siz nasıl olursanız o şekilde karşılık bulacağınız bir gündesiniz.
Akrep
Ailenizle vakit geçirmenin, evinizle ilgilenmenin ya da buna yönelik kararlar almanın sizi pozitif yönde etkilediğini görebilirsiniz. Aile üyeleriyle yapacağınız görüşmeler birbirinizi daha iyi anlamanıza vesile olabilir. Yaşam alanınız ya da medeni durumunuzla ilgili gelişmelere de açık olmalısınız.
Yay
Yazılı işlerde ve görüşmelerde beklediğiniz sonuçları alabileceğiniz bir gündesiniz. Yaklaşımlarınızı değiştirmeniz, kendinizi yenilemeniz yapacağınız işleri de etkileyecektir. Çevrenizle olan iletişiminizde ortaya koyduğunuz fikirler ve bakış açıları dikkat çekebilir.
Oğlak
Parayla ilgili konular, iş arayışları ve mevcut işinizde yapacağınız yeniliklere fazla zaman ayırabilirsiniz. Dengeleri korumanın ve kaynakları yönetmenin yeni yöntemlerini araştırabilirsiniz. Beklenmedik yerlerden gelecek teklifler fikirlerinizi değiştirebilir.
Kova
Olumsuzluklardan arındığınızı hissedeceğiniz bir gün olabilir. Yaşadıklarınızı anlamlandırırken kendinize neler katacağınızı düşünerek daha yüksek bir bilinçle yaklaşabilirsiniz. Bedensel ve mental anlamda hayatınıza yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz.
Balık
Kendinizi değersiz hissettiğiniz anlara son verebilirsiniz. Hem öğrendikleriniz hem de öğrettiklerinizle kendi içinizde halletmeye çalıştığınız konulara farklı bir gözden bakabilirsiniz. Doğru sınırları bilmek hayatınızdaki her şeyi ve herkesi daha iyi değerlendirmenizi sağlayacaktır.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.